O nas

Ośrodek jeździecki Harmony Farm prowadzi rodzina Barbara i Marek Suliga wraz z córkami Joasią, Zuzią i synkiem Kubą. Ośrodek znajduje się na ziemi, która pozostaje własnością rodziny od blisko 100 lat. Dziadek Basi – Marceli Sadłocha po I Wojnie Światowej wyjechał do Francji i za zarobione tam pieniądze kupił ziemię na Zgodzie i pobudował gospodarstwo rolne. W 2002 roku rozpoczęliśmy budowę domu, a w 2003 budowę stajni.

Marzeniem Marka, pomimo wykonywania przez większość życia wspaniałego zawodu muzyka, były zawsze konie. I wreszcie w 2004 roku marzenia stały się rzeczywistością, zostaliśmy właścicielami ośrodka jeździeckiego.

Barbara, inżynier rolnik wydaje się, że biznesowo dopiero będzie się spełniać. Ma wiele pomysłów i z pewnością któryś zostanie zrealizowany.

Aśka, absolwentka PSM I i II st. w klasie skrzypiec, obecnie aplikant adwokacki i chórzystka. Jeździecko zawzięta dresażystka.

Zuza, uczennica III LO w Poznaniu, wokalistka rozrywkowa, również jeździ konno.

Kuba (czytaj Johny) najmłodszy członek rodziny – uczeń podstawówki, grający na fortepianie, pasjonat zwierząt i maszyn rolniczych.

Zainteresowała cię nasza oferta?

napisz do nas lub zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania