Trening jeźdźców i koni

Konie-zawody_konne-HARMONY_FARM-Szewce

Ośrodek specjalizuje w treningu koni arabskich do konkurencji technicznych western tj. reining, trail, western pleasure, horsemanship, western riding. Przygotowujemy również konie i jeźdźców do klasycznego ujeżdżenia, skoków, classic pleasure, a także konie do klas Liberty. Korekta koni trudnych oraz „resocjalizacja” koni źle prowadzonych. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy koń ma idealne warunki do nauki i rozwoju, a niektóre z nich mogą wymagać specjalistycznej pomocy. Dlatego też nasi trenerzy są wykwalifikowani do pracy z koniami o różnym stopniu trudności, a także potrafią skutecznie wprowadzać zmiany w zachowaniu i podejściu koni do pracy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika oraz wysokiej jakości usług, nasi instruktorzy są w stanie szybko i skutecznie wprowadzić Cię w świat jeździectwa oraz pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo zarówno jeźdźca, jak i konia. Nasz ośrodek jeździecki posiada odpowiednie zaplecze oraz sprzęt, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom szkolenia. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy pomogą Ci osiągnąć sukcesy na zawodach jeździeckich.

Poza treningami sportowymi jeźdźców, oferujemy także naukę jazdy konnej od podstaw, lekcje rekreacyjne oraz rajdy terenowe.

Trening prowadzi Marek Suliga – czterokrotny Mistrz Polski I Sportowych Mistrzostw Polski Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2009, zdobywca czwartego miejsca w konkurencjach western podczas Mistrzostw Europy Stadl Paura Austria 2009. Finalista Mistrzostw Polski PLWIR Wrocław 2008 V miejsce  Western Pleasure, złoty medalista w reiningu podczas I Westernowych Mistrzostw Polskich Koni Arabskich 2010r. – oraz nasza kadra instruktorska pod okiem Marka.

Warto zainwestować w rozwój swoich umiejętności jeździeckich oraz poprawę jakości współpracy z koniem. Skorzystanie z usług naszego ośrodka jeździeckiego to gwarancja profesjonalizmu, bezpieczeństwa oraz miłej atmosfery podczas treningów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym jeźdźcem, czy też zaawansowanym zawodnikiem, z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego ośrodka jeździeckiego oraz skorzystania z naszej bogatej oferty nauki oraz obozów jeździeckich. Gwarantujemy, że dzięki naszym treningom i zajęciom, zarówno Ty, jak i Twój koń poczujecie się pewniej w siodle, a wspólna praca będzie przynosić jeszcze więcej satysfakcji. Nie czekaj, zainwestuj w swoje umiejętności jeździeckie już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów naszego ośrodka!

Cennik

Nauka jazdy

Lonża dla początkujących – 80 zł/25 minut jazdy
Lekcje jazdy konnej (w małej grupie) – 80 zł/45 minut jazdy
Karnet 4 lekcje w miesiącu – 300 zł

Sekcja sportowa

Trening indywidualny – 150 zł/45 minut jazdy
Karnet 8 lekcji w małej grupie w miesiącu – 700 zł
Wypożyczenie konia na zawody – 200 zł/dzień

Trening koni z pensjonatem

2000 zł / miesiąc

Zainteresowała cię nasza oferta?

napisz do nas lub zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania